Forum Gramy w piłkę, Kraków, www.grawpilke.pl -  Strona Główna Gramy w piłkę, Kraków, www.grawpilke.pl -
Na forum umawiamy się na wspólną grę w PIŁKĘ NOŻNĄ

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zawieszenie dla Klocka. Kary dla Rafała, MaćkaG. oraz Chrisa

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Gramy w piłkę, Kraków, www.grawpilke.pl - Strona Główna -> Organizacyjne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tomek
Przodownik piłkarstwa miast i wsi

PostWysłany: Wto Lip 02, 2013 13:39    Temat postu: Zawieszenie dla Klocka. Kary dla Rafała, MaćkaG. oraz Chrisa Odpowiedz z cytatem

Za wydarzenia z okresu 1 czerwca do 1 lipca , czyli umyślny faul na Rafale, umyślny faul na Maćku G. oraz ostry (lecz nie umyślny) faul na Chrisie skutkujący poważną kontuzją orzekam:

zawiesić konto Klocka na okres jednego miesiąca to jest do 31 lipca 2013r

Zawieszenie polegało będzie na braku możliwości wpisu na forumowe gry, jednak nie skutkuje permanentnym banem na forum w tym okresie.

Za udział w bójce z Klockiem, za podjudzanie go do niebezpiecznej gry oraz za niezespołową grę orzekam:

zawiesić konto Rafała oraz Maćka G. na okres jednego miesiąca zawieszając wykonanie kary na okres pół roku

Za podjudzanie Klocka do niebezpiecznej gry oraz za niezespołową grę orzekam:

karę ostrzeżenia dla Chrisa.

Przewinienie Klocka jest ewidentne i dlatego, po konsultacji z drugim adminem oraz współgraczami postanowiłem czasowo odsunąć go od gry. Za zaistniałą, złą atmosferę na forum częściowo obwiniam także inne osoby, które otrzymały kary w zawieszeniu. Osoby te, przez udział w bójce z Klockiem oraz inne, drobniejsze przewinienia są współwinne nerwowej atmosfery.

Liczę, że ukarani przemyślą swoje zachowanie, gdyż kary za dalsze przewinienia będą surowsze.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Lip 02, 2013 13:39    Temat postu:

Powrót do góry
Bartek

PostWysłany: Wto Lip 02, 2013 14:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najmniej mam do gadania bo mnie dawno na grach nie było ale zależy mi na tych gierkach (bo planuję niedługo wrócić) więc wtrącę jeszcze swoje 2 grosze.
Wrzućcie na luz, nie mówię już tylko o ostrej grze, ale też o słownictwie i ogólnej kulturze. Już kiedyś zwracałem uwagę, że gramy przy szkole, niejako "po znajomości" dzięki uprzejmości Kamila. Zdajcie sobie sprawę, że nie jesteście niewidzialni. Na boisku obok grają dzieciaki, na hali obok często są jakieś zajęcia. Kwestia czasu kiedy obok będzie przechodziła jakaś dyrektorka i zacznie zadawać pytania "czemu gra jakieś bydło, a nie np. uczniowie szkoły. Skoro już Kamil dostaje sygnały, że jest źle to najwyższy czas, żeby coś z tym zrobić. Nikt nie będzie tyłka nadstawiał bo nie potrafimy się zachować.

Co do twardej gry to w końcu (niestety) mogę powiedzieć "a nie mówiłem". Od czasu ligi Kurdwanowskiej parokrotnie dochodziło do jakiś dziwnych spięć. Chcecie wyglądać za parę lat jak ja to grajcie tak dalej. Co bardziej krzepkim mogę pokazać najnowsze usg z kostki (zbiorcza kolekcja kontuzji z paru lat). Chociaż i Chris pewnie w tej chwili może się poszczycić ciekawym zbiorem Smile
Powrót do góry
Michal

PostWysłany: Sro Lip 03, 2013 20:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do ostrej gry, to tak naprawdę tylko parę nas wchodzi bardziej zdecydowanie niż inni. Niektórzy używają rąk, łokci,ciała, inni nóg. Fakt że ostatnio Klocek trochę przesadzał z agresywnością.

Ja sam wiem jak to jest mieć uraz czy kontuzje (rok temu na 6 miesiące wyleciałem z gry). No cóż nasz NFZ raczej jest do dupy,więc prywatnie z własnej kieszeni pokryłem lekarza, gips i rehabilitacje i to nie są małe kwoty. Dlatego drugi raz wolę czasem odpuścić niż znowu wylądować w gipsie, ale inni nie odpuszczą.

Dlatego rozumiem Bartka, że apeluje dbajmy o swoje zdrowie przede wszystkim i to jest najważniejsze.

Może pomysłem było by zaproszenie na próbę sędziego do naszych gierek.
Zawodowy, bezstronny z możliwością karania żółtymi i czerwonymi kartkami.
Taki bierze 20 zł za godzinę, więc wychodzi 30 na grę czyli 2 zł od łebka.

Oczywiście sami możemy decydować o tym czy był faul, ręka, ale ostatnio z tym jest sporo kłótni.

Co do Klocka - kara surowa (może anulować mu gierki na czwartek na Kurdwanowie, sam je dla nas załatwił). Wiem, że ostatnio ostro wchodził ale weźcie pod uwagę w kogo i dlaczego (szukajmy przyczyn tego co Klocka skłoniło do takich zachowań)

Co do atmosfery:
Odnoszę ostatnio wrażenie, że niektóre osoby z forum zawsze wiedzą wszystko o piłce. Do znudzenia opierdzielają i krytykują wszystkich tylko nie siebie. Złe przyjęcie - komentarz, złe podanie - komentarz, zły strzał - komentarz itd. Po co tak robią ......

Mam apel do paru osób (np.Rafał) aby nie komentowali gry innych.

Fakt nie wszyscy są tak zajebistymi piłkarzami jak wy, oczywiście wam się nigdy nie zdarzają złe zagrania, strata piłki, strzał w krzaki. Zawsze wam wszystko wychodzi i sami wygrywacie mecze po 10 do zera Smile

Mam też pytanie czemu sami nie komentują swojej gry i np. przeproszą że Kocham admina tylko szukają winnych za ich błąd.
Nie chce mi się słuchać komentarzy tylko chce mi się grać.
Więc apeluje o brak komentowania zagrań innych tyko swoich.

Uważam, że to zepsuło atmosferę na forum,nie potrzebne wkurwianie innych głupią gadaniną i komentarzami.

Jak potem działa, widział w ostatni poniedziałek. Nie ma komu podać wszyscy się chowają,nie wychodzą do piłki, bo każde zagranie złe i już komentarz.

Każdy gra jak umie, albo jak nie umie (to akurat o mnie). Ale forum miało idę gry w formie rozrywki, dobrej zabawy, ruchu dla wszystkich ,którzy przychodzą. Jestem już tu pięć lat (wiem, że niektórzy woleli by żebym sobie darował i nie przychodził) ale ni <>, byłem jestem i będę.
Póki gra sprawia mi przyjemność i zdrowie pozwoli będę chciał grać.

Co to od następnego poniedziałku cisza, kulturalna atmosfera i zero komentarzy Smile ach się rozmarzyłem.

---------------------------------
Administrator forum
Powrót do góry
Tomek

PostWysłany: Sro Lip 03, 2013 20:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Michał, dura lex, sed lex.
Wymiar kary był już konsultowany ze stałymi graczami i większość podzieliła mój pogląd.
Mogę ewentualnie wrzucić ankietę na forum, większość ma prawo uchylić mój werdykt - to forum ma charakter demokratyczny, tak było na przykład w sprawie Roberta...
Tomek

PostWysłany: Nie Lip 07, 2013 20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kara Klocka (pozostałe 3 tygodnie) zostaje zawieszona na okres próby (pół roku)
Reklama

Wysłany: Nie Lip 07, 2013 20:58    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Gramy w piłkę, Kraków, www.grawpilke.pl - Strona Główna -> Organizacyjne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: