| Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
| Autor |
Wiadomość |
Klocek Admin

Dołączył: 22 Sie 2008 Posty: 2109 Skąd: Kraków PN
|
Wysłany: Pią Sie 26, 2011 00:07 Temat postu: Po ilu sie zbierami na Lige - Bujaka |
|
|
Proponuje aby każdy zainteresowany się wypowiedział, czy woli wariant
a) 6+3(rezerwa)=9 zbieramy
b) 12= 6+6 dwie drużyny gramy 10 min w każdej połowie jedna drużyna. _________________ Dwa kółka z piłka, to znak firmowy
Walczyć do końca, zawsze gotowy |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Reklama
|
Wysłany: Pią Sie 26, 2011 00:07 Temat postu: |
|
|
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
DelPiero1988 Przodownik piłkarstwa miast i wsi

Dołączył: 09 Wrz 2009 Posty: 2215 Skąd: Kraków (BRONOWICE-AZORY)
|
Wysłany: Pią Sie 26, 2011 07:35 Temat postu: |
|
|
Jeśli mamy grać o coś to ja osobiście wolałbym wariant a) z 9 zawodnikami, którzy co mecz mogą się zmieniać z innymi. Wariant b) trochę słabo wypada, gdzie się gra tylko 20min, nawet dobrze się piłki nie dotknie kilka razy. _________________ "Nie ważne jak grasz... Ważne jest serce które masz do gry i poświęcenie całym ciałem i duchem..."
---------------------------------------
Administrator forum |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Krzysiek Przodownik piłkarstwa miast i wsi


Dołączył: 28 Kwi 2010 Posty: 1185 Skąd: Nowa Huta
|
Wysłany: Pią Sie 26, 2011 08:31 Temat postu: |
|
|
a) Czarek ma racje _________________ Huta była wolnym miastem, Huta wolna będzie zawsze |
|
| Powrót do góry |
|
 |
smerf1600 Piłkarz Wariacki

Dołączył: 24 Wrz 2008 Posty: 567
|
Wysłany: Pią Sie 26, 2011 09:41 Temat postu: |
|
|
| jak dla mnie to tylko wariant z 9 graczami wchodzi w gre |
|
| Powrót do góry |
|
 |
kamil2 Przodownik piłkarski

Dołączył: 13 Paź 2008 Posty: 971
|
Wysłany: Pią Sie 26, 2011 09:42 Temat postu: |
|
|
| a) |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Michal Przodownik piłkarstwa miast i wsi


Dołączył: 19 Lip 2008 Posty: 2431
|
Wysłany: Pią Sie 26, 2011 13:16 Temat postu: |
|
|
wariant a) - 9 grajków _________________ Pamiętaj graczu..., że piłka zawsze jest szybsza od zawodnika więc PODAWAJ !!!!!
---------------------------------
Administrator forum |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Klocek Admin

Dołączył: 22 Sie 2008 Posty: 2109 Skąd: Kraków PN
|
Wysłany: Sob Sie 27, 2011 09:57 Temat postu: |
|
|
ja tez za a) _________________ Dwa kółka z piłka, to znak firmowy
Walczyć do końca, zawsze gotowy |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Sebastian Ligowiec


Dołączył: 09 Wrz 2008 Posty: 336
|
Wysłany: Sob Sie 27, 2011 19:16 Temat postu: |
|
|
| wariant a). |
|
| Powrót do góry |
|
 |
andrzej_krk Ligowiec


Dołączył: 26 Kwi 2010 Posty: 313 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Sob Sie 27, 2011 20:42 Temat postu: |
|
|
Wariant pierwszy - a). _________________ Skup się na szczegółach, reszta nie zależy od Ciebie. |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Rafał Przodownik piłkarstwa miast i wsi

Dołączył: 02 Mar 2010 Posty: 1150 Skąd: Jastrzębie Zdrój / Kraków (Żabiniec)
|
Wysłany: Sob Sie 27, 2011 21:42 Temat postu: |
|
|
a - ale jak juz napisal gdzies Czarek, wybór graczy powinien polegac na regularności gry na Bujaka, a nie umiejetnosci poszczególnego gracza
to oczywiscie moje osobiste zdanie;) |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Klocek Admin

Dołączył: 22 Sie 2008 Posty: 2109 Skąd: Kraków PN
|
Wysłany: Pon Sie 29, 2011 12:25 Temat postu: |
|
|
Mam pomysł jak wybierać "szczęśliwą 9" na mecze.
Tutaj prośba do Tomka(bo ja nie mam praw do założenia ankiety) aby założył ankietę z Imionami(ksywkami) osób które zostaną zgłoszone do ligi. I będziemy glosować na najlepszą 9. Dobrze by było aby w tej ankiecie nie można było glosować na siebie, aby w głosowaniu kierować się w tej kolejności ( Systematycznością, zaangażowaniem, a na trzecim miejscu formą).
Jeżeli ten system wyłaniania składu się spisze to takie ankiety będzie można zakładać co tydzień, co pozwoli na rotacje w składzie i eliminowanie ("tych którym się nie chce biegać") _________________ Dwa kółka z piłka, to znak firmowy
Walczyć do końca, zawsze gotowy |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Klocek Admin

Dołączył: 22 Sie 2008 Posty: 2109 Skąd: Kraków PN
|
Wysłany: Pon Sie 29, 2011 12:31 Temat postu: |
|
|
Drugi pomysł jaki mam jest bardziej brutalny.
Wybieramy 9 patrząc na systematyczność w 3 ostatnich miesiącach, a następnie reszta czeka na to kto wypadnie( z powodu kontuzji, pracy, wesela itp. itd) Jeżeli ktoś wypadnie wskakuje na ostatnie miejsce osób oczekujących, a osoba która zajmuje jego miejsce ma pewne miejsce na następne gry.
Sam Tomek zdecyduj który pomysł jest lepszy . _________________ Dwa kółka z piłka, to znak firmowy
Walczyć do końca, zawsze gotowy |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Klocek Admin

Dołączył: 22 Sie 2008 Posty: 2109 Skąd: Kraków PN
|
Wysłany: Pon Sie 29, 2011 12:45 Temat postu: |
|
|
Trzeci pomysł który podsunął Kamil tez jest warty przemyślenie. Tak aby pojechać w 11 osób na pierwszy mecz i spróbować jak się gra, komu na ile kondycji wystarczy i potem dostosować ilość osób. _________________ Dwa kółka z piłka, to znak firmowy
Walczyć do końca, zawsze gotowy |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Krzysiek Przodownik piłkarstwa miast i wsi


Dołączył: 28 Kwi 2010 Posty: 1185 Skąd: Nowa Huta
|
Wysłany: Pon Sie 29, 2011 13:39 Temat postu: |
|
|
9 osob, gralismy z Andrzejem w lidze i 9 osob jest wystarczajaco. a system wylaniania obojetnie jaki. ale 11 osob to duzo, nie dotkniesz pilki i po meczu. _________________ Huta była wolnym miastem, Huta wolna będzie zawsze |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Reklama
|
Wysłany: Pon Sie 29, 2011 13:39 Temat postu: |
|
|
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
|